KONST / Litografier / Grafiskt blad 15364426
nr 1536 4426
Jockum Nordström
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Komposition. Signerad Jockum -69. Bladets Mått: 50x70 cm, oramat löst blad
Utrop:
4.000 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 24 april 2023
kl 20:27:07
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.600 kr
4.600 kr
5.000 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
5.400 kr
24 apr
Jockum Nordström
Läs mer om Jockum Nordström